D.S. Studio Košice | The next step
D.S. Studio v spolupráci so STO D IDO má už za sebou 4 ročníky organizácie jednej z najväčších tanečných súťaží na Slovensku - The Next Step. V tejto súťaži si môžu zasúťažiť ako členovia tak aj nečlenovia organizácie IDO.
the next step, ido, majstrovstva, slovenska, hip hop, ds studio, kosice
1184
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1184,mikado-core-2.0.4,,mkd-theme-ver-2.1,smooth_scroll,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

THE NEXT STEP

D.S. Studio v spolupráci so STO D IDO má už za sebou 4 ročníky organizácie jednej z najväčších tanečných súťaží na Slovensku – The Next Step. V tejto súťaži si môžu zasúťažiť ako členovia, tak aj nečlenovia organizácie IDO.

 

Tento projekt vznikol aj preto, aby sa tanečné majstrovstvá Slovenskej republiky skvalitnili a získali si množstvo ďalších súťažiacich, ako aj povedomie širšej tanečnej verejnosti. Jednou z najväčších zmien je pozvanie poroty, ktorá sa každoročne skladá z najúspešnejších tanečníkov zo Slovenskej a Českej republiky, ktorí sa venujú práve street dance a choreo tanečným štýlom, čo je zárukou, že výkony tanečníkov budú hodnotené na vysokej odbornej úrovni. O kvalitnú hudbu a správnu atmosféru sa postarajú skúsený DJs a speaker.

 

The Next Step doposiaľ navštívilo takmer 3400 tanečníkov a sme radi, že účasť každým rokom rastie.

Date

24. septembra 2014

Category

nase projekty