D.S. Studio Košice | D.S. XMAS SHOW
Vianočné predstavenie, ktoré každoročne organizujeme je celovečerný tanečný program pre rodinných príslušníkov a priateľov všetkých členov D.S. Studia. Xmas show sa každý rok nesie v znamení nejakej zaujímavej témy All around the world, Movie Awards, History of hip hop generation, Musicology, Stroj času, Z rozprávky do rozprávky. K danej téme vytvárame nové choreografie vrátane špeciálnych hudobných mixov a kostýmov.O úspešnosti Xmas show svedčí aj čoraz väčší divácky záujem. Počas 9 ročníkov ju prišlo navštíviť takmer 7000 divákov.
vianoce, xmas, show, dsstudio, tanec
10427
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10427,mikado-core-2.0.4,,mkd-theme-ver-2.1,smooth_scroll,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

D.S. XMAS SHOW

Vianočné predstavenie, ktoré každoročne organizujeme je celovečerný tanečný program pre rodinných príslušníkov a priateľov všetkých členov D.S. Studia. Xmas show sa každý rok nesie v znamení nejakej zaujímavej témy  All around the world, Movie Awards, History of hip hop generation, Musicology, Stroj času, Z rozprávky do rozprávky. K danej téme vytvárame nové choreografie vrátane špeciálnych hudobných mixov a kostýmov. O úspešnosti Xmas show svedčí aj čoraz väčší divácky záujem. Počas 9 ročníkov ju prišlo navštíviť takmer 7000 divákov.

 

Date

19. januára 2016

Category

nase projekty