D.S. Studio Košice | Week of Stylez
Niekoľkokrát do roka organizujeme pre tanečníkov týždenný program pod názvom Week of Stylez. Počas WOS namiesto klasického rozvrhu prebiehajú tréningy zamerané na rôzne tanečné štýly. O tréningy sa starajú lektori z D.S. Studia, ale aj externí lektori zo Slovenska alebo z Čiech, ktorí taktiež odovzdávajú svoje tanečné skúsenosti. Každý tanečník má možnosť navštíviť viac ako 10 tréningov, namiesto klasických dvoch týždenne. Počas WOS prebieha súťaž o troch najlepších tanečníkov, ktorí si okrem nových skúseností odnesú aj zaujímavé ceny.
Week, of, Stylez, ds studio, kosice, street, dance, tomijedzivy
10406
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10406,mikado-core-2.0.4,,mkd-theme-ver-2.1,smooth_scroll,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

WEEK OF STYLEZ

Niekoľkokrát do roka organizujeme pre tanečníkov týždenný program pod názvom Week of Stylez. Počas WOS namiesto klasického rozvrhu prebiehajú tréningy  zamerané na rôzne tanečné štýly.

 

O tréningy sa starajú lektori z D.S. Studia, ale aj externí lektori zo Slovenska alebo z Čiech, ktorí taktiež odovzdávajú svoje tanečné skúsenosti. Každý tanečník má možnosť navštíviť viac ako 10 tréningov, namiesto klasických dvoch týždenne. Počas WOS prebieha súťaž o troch najlepších tanečníkov, ktorí si okrem nových skúseností odnesú aj zaujímavé ceny.

Date

19. januára 2016

Category

nase projekty