D.S. Studio Košice | D.S. SUMMER DANCE CAMP
D.S. Kemp je tanečné sústredenie, ktoré organizujeme každý rok počas letných prázdnin. Možnosť zúčastniť sa nemajú len naši členovia, ale aj tanečníci z iných skupín, či ktokoľvek s chuťou tancovať. Workshopy vedú lektori z D.S. Studia ale aj pozvaní lektori, ktorí patria medzi tanečnú špičku na Slovensku a v Čechách. Okrem workshopov sa tanečníci majú možnosť vyblázniť počas rôznych súťaží a aktivít, ktoré pre ne tréneri z D.S. Studia pripravia.Jednou z najobĺúbenejších je Scary Night. Samozrejmou súčasťou sú aj tanečné battles v rôznych štýloch s niekedy až bláznivými pravidlami a zadaniami. Tento kemp sa teší každoročnej výbornej odozve, čo sa odzrkadľuje aj na neklesajúcej účasti tanečníkov.
summer, dance, camp, kemp, tanec, dsstudio, battle
10422
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10422,mikado-core-2.0.4,,mkd-theme-ver-2.1,smooth_scroll,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

D.S. SUMMER DANCE CAMP

D.S. Kemp je tanečné sústredenie, ktoré organizujeme každý rok počas letných prázdnin. Možnosť zúčastniť sa nemajú len naši členovia, ale aj tanečníci z iných skupín, či ktokoľvek s chuťou tancovať. Workshopy vedú lektori z D.S. Studia, ale aj pozvaní lektori, ktorí patria medzi tanečnú špičku na Slovensku a v Čechách. Okrem workshopov sa tanečníci majú možnosť vyblázniť počas rôznych súťaží a aktivít, ktoré pre ne tréneri z D.S. Studia pripravia. Jednou z najobľúbenejších je Scary Night. Samozrejmou súčasťou sú aj tanečné battles v rôznych štýloch s niekedy až bláznivými pravidlami a zadaniami. Tento kemp sa teší každoročnej výbornej odozve, čo sa odzrkadľuje aj na neklesajúcej účasti tanečníkov.

Date

19. januára 2016

Category

nase projekty